Кодування від алкоголізму Рівне відгуки

Нажмите, чтобы оценить этот пост!
[Total: 0 Average: 0]

Як я проходив кодування від алкоголізму в Рівному та Луцьку, і що мені допомогло

Всім привіт, мене зовуть Оскар. Моя історія про залежність, яку я розвинув ще у молодому віці. Перші келихи алкоголю, якими я почав експериментувати, здавалися моїми приятелями, які рятували мене від стресу та сорому. Вони заспокоювали мої нерви, знімали напругу та дарували відчуття безтурботності. На початку моєї подорожі з алкоголем, я не помічав, як ця речовина поступово стала контролювати моє життя. Поступово, пиття стало моєю головною втіхою в усіх життєвих ситуаціях – веселій компанії, сімейних святкуваннях, робочих зустрічах та навіть в одиночні моменти. Я проходив багато різного кодування від алкоголізму в Рівному, але багато часу це не давало ніякого результату, а навпаки – я пив ще більше. Мені було байдуже, яке дає кодування від алкоголізму наслідки, я просто терпів деякий час, а потім продовжував своє. Так було поки моя сестра не прочитала про кодування від алкоголізму відгуки одного алкозалежного, якому допомогли в клініці «Матері проти залежностей». Але до цього я ще повернуся, а поки розкажу свою історію.
З часом алкоголь почав вимагати все більше та більше. Я вже не відчував того самого задоволення від кількох келихів, що раніше дарувало мені таку радість. Мій організм звик до алкоголю, і тепер я вимушений був пити все більше та більше, щоб отримати той самий ефект. З часом, моє здоров’я почало погіршуватись. Я став фізично й емоційно виснаженим, мав проблеми зі нирками а страждав від тиску. І все ж, навіть коли мені ставало погано, я не міг зупинитися. Алкоголь став партнером, якого я ненавидів, але не міг покинути. Тому я став подумувати про те щоб пройти підшивку від алкоголю, але не поспішав це робити. Мені простіше було сходити до найближчого магазину та придбати пару пляшок..
До речі, у моєму житті було декілька невдалих спроб вилікуватися. Я відвідав психологів, які намагалися допомогти мені знайти причини моєї залежності та шляхи до одужання. Я також приєднався до груп підтримки, де зустрічав людей, що проходили той же шлях, що і я. Ми ділилися своїми історіями та надавали одне одному поради, але незважаючи на це, я не зміг повністю позбутися своєї залежності. Мої родичі та друзі були постійно розчаровані і занепокоєні моїм становищем. Вони намагалися допомогти мені, пропонували різні методи та інтернет-ресурси, давали почитати про лікування алкоголізму в Рівному різні відгуки, але я мабуть не був на 100% готовий прийняти допомогу. Залежність стала непрохідним бар’єром, який мешкав у моєму серці та розумі.
Мій шлях до одужання почався, коли я досяг дна. Я втратив роботу, мої стосунки з родиною та друзями розпалися, не було ніякого особистого життя і я навіть трохи не став безхатьком. Було тоді, коли я зрозумів, що я не можу продовжувати таким чином. Було потрібно змінити щось фундаментальне, щоб повернути своє життя під контроль.
Все змінилося, коли я звернувся за допомогою до приватної наркологічної клініки в Рівному «Матері проти залежностей». Там мені надали індивідуальний підхід та професійну медичну допомогу. Процес вилікування не був простим. Я мусив пройти через етапи фізичного й психологічного очищення організму від алкоголю. Але в мене, як мені зараз здається, вийшло, тому що зараз на п’ю вже 2 роки.
Але я був рішучим і готовим пройти через це, бо зрозумів, що це єдиний спосіб змінити своє життя. У даному медичному центрі я отримав комплексне лікування, яке включало медичну підтримку, психотерапію та підтримку групи. Медичний персонал допомагав мені з медикаментозним лікуванням та контролював моє фізичне становище під час відмови від алкоголю. Психотерапевти допомагали мені розібратися з емоційними причинами моєї залежності та розвивали стратегії, які допомогали мені впоратися з тягою до алкоголю.
Час, проведений в групі підтримки, був надзвичайно цінним для мене. Я почувався прийнятим, відкриваючися і ділившись своїми внутрішніми боротьбами з людьми, які пережили подібне.
Але є один маленький момент, який я маю більш-менш докладно розповісти. У клініку «Матері проти залежностей» спочатку попав не для лікування, а для виведення з запою, після чого я пройшов там лише кодування від алкоголізму. І саме цей момент змінив усе. Розкажу трохи докладніше про те, як я кодувався від алкоголю кілька разів до цього.
Вперше я прийшов до місцевої державної клініки. Ми поговорили з лікарем, мені поставили діагноз “алкоголізм”, потім мені було зроблено детокс і розпочався процес кодування від алкоголізму методом Довженка. Саме його мені прописав лікар. Забув його прізвище чи то Іванов, чи то Петров. Якесь таке. Я вже докладно всю процедуру не пам’ятаю і раніше особливо не пам’ятав, бо мене ввели до якогось стану типу трансу. Мені щось шепотіли, на мене кричали, ніби навіть бризкали водою чи горілкою. Якийсь хаос панував. Потім мені сказали, що я більше не п’ю спиртне і відпустили. І я пішов. І скажу чесно, того ж дня, проходячи повз знайому пивну, мені страшенно захотілося туди зайти і випити пива, але я був такий замучений за день, що хотів тільки в ліжко і забутися у сні. Пам’ятаю, я прийшов того дня додому і просто відрубився. Спав напевно годин 13-15, що для мене зовсім невластиво. Зазвичай сплю близько 5-7 годин.
Наступного дня я намагався зрозуміти, чи зник потяг, допомогло мені кодування від алкоголізму за методом Довженка чи ні. І дійти однозначного висновку я так і не зміг, доки не пішов у магазин за хлібом, а разом із хлібом я, звичайно, купив собі пива 1 літр… Як зараз пам’ятаю, що це було пиво Тетерів, яке я зазвичай пив у той період життя, тому що воно дешеве та міцне. Пам’ятаю взяв ще до нього сосиску у тісті. Думав, з’їм сосиску і зап’ю парою ковтків пива, мовляв подивимося, що буде в результаті. Решту я планував випити до кінця дня, бо мені здавалося, що я незабаром знову засну. Забув сказати, що навіть після 13-15 годин сну я почував себе розбитим та втомленим. Звичайно, у звичайний час для мене 1 літр Тетерєва – це тільки самий початок п’янки, але в той день я чомусь вирішив, що все піде за іншим сценарієм і тепер я знову можу пити небагато, як було десь років 15 тому. Реальність виявилася значно жорсткішою. До того моменту, коли я доїв сосиску в тесті я вже випив весь Тетерів, збігав у магазин ще за 0,5 якогось, і встиг набрати по телефону товариша по чарці, якому запропонував побачитися, тому що я хотів йому розповісти як сходив на кодування від алкоголізму Мені було вже весело, безтурботно, і я був уже п’яним.
Коли друг приїхав на зустріч до мене, то, пробачте, офігєл від того, що я вже веселенький, з блискучими п’яними очима. Він довго сміявся з мене, що, мовляв, горбатого могила виправить. Потім він пішов у найближчу крамницю за пивом собі і ще мені принести, а коли повернувся у нього в руках була горілка 0,375 та солодка вода. Він сказав, що на вулиці не так вже й жарко і можна трохи «компотиків» попити. Це коли змішується горілка та солодка вода чи сік. Далі пам’ятаю все неясно, лише пам’ятаю момент, коли прокинувся наступного дня в іншого друга вдома. Я був ще п’яний, але вже відчував, що скоро прийде похмілля. Друг спав, а на столі був звичайний алкогольний бардак. Я налив собі 100 грамів горілки і махом випив. У результаті ми з цим другом пили наступні 3 дні.
Не затримуватимуся на тому, як я виходив із цього запою і як я знову почав пити, а розповім, як я пройшов ще одне кодування від алкоголю тільки вже в Луцьку. Для цього мене сестра особисто супроводжувала та відвезла на своїй машині до Луцька. Після детоксикації від алкоголю мого організму зі мною поговорив лікар і пояснив, що мені робиться укол, який діє 1 місяць, і якщо за цей місяць я вип’ю щось спиртне, то буде дуже погано, аж до реанімації. А через місяць він чекає на мене знову щоб продовжити дію кодування таким же чином. Після уколу від алкоголізму, ціна якого до речі зовсім немаленька була, мені ще показали, як може бути погано. Дали випити трохи нібито чогось спиртного, буквально півкришечки і мені реально стало не по собі, я аж ліг. Потім медсестра зробила якісь маніпуляції, і мене відпустило. Щоб сильно не затягувати цю історію, скажу так: я протримався 2 тижні. А потім у компанії «друзів» я став пити по кришечки на годину, поки вони пили склянками, і мені від випитого нічого не було. П’янів сильно і швидко, але не відчував нічого поганого. Наступного дня я вже на повну бухав. Все повернулося як завжди.
А через кілька днів я провалився у найсильніший запій у моєму житті. Я пив безпробудно днів 10 і ще днів 5 я намагався вийти із запою. Підсумком цього стало те, що я просто не міг підвестися з ліжка. Я подзвонив сестрі і попросив її про допомогу. Того дня я познайомився із лікарями медичного центру «Матері проти залежностей». Коли вони прибули я ледве міг говорити. Вже не пам’ятаю, чи робили вони мені якийсь укол, чи дали випити якусь таблетку, але вони сказали, що в моєму випадку мене треба везти до них у центр і робити комплексну детоксикацію від алкоголю. Тому що мій стан важкий і дуже багато ризиків робити виведення з запою вдома.
Я кілька днів провів у них, поки мене виводили крапельницями, уколами та пігулками з запою. Коли мені полегшало, зі мною поговорив лікар і запропонував пройти у них комплексне лікування від алкоголізму, щоб постаратися назавжди позбавитися цієї звички, яка мене одного разу може вбити. Я відмовлявся навідріз. Тоді мені запропонували кодування. Я сказав, що вже кілька разів проходив і це немає сенсу, я швидко зриваюся. Лікар сказав, що йому здається, що мені допоможе саме їхнє кодування від алкоголю. Я дуже сумнівався, але сестра наполягла пройти кодування. Я подумав, що якщо їй не шкода грошей, то я готовий заради неї спробувати ще раз.
І це стало для мене справжнім переломним моментом в житті, і я надзвичайно вдячний команді фахівців, яка провела цей процес. Завдяки кодуванню від алкоголізму в МЦ “Матері проти залежностей”, я зміг повернути своє життя під контроль. Протягом багатьох років я боровся зі своєю залежністю, і вона майже повністю знищила моє фізичне та психологічне здоров’я, мої взаємини з близькими і мою кар’єру. Я відчував безнадію та втрату, і здавалося, що ніщо не здатне допомогти мені. Процес кодування був професійно організованим та виконаним. Команда медичних фахівців та психологів, з якими я співпрацював, була надзвичайно емпатичною і дбайливою. Вони ретельно оцінили мою ситуацію, провели детальний медичний огляд та врахували мої індивідуальні потреби.
Процедура кодування від алкоголізму була безболісною і безпечною. Фахівці пояснили мені всі кроки, що відбуваються, і забезпечили підтримку на протязі всього процесу. Доволі швидко після процедури я помітив дивовижні зміни в своєму стані. Бажання споживати алкоголь зникло. Ще через деякий час я став помічати, що почав насолоджуватися повсякденними моментами, які раніше втрачав у сп’янінні.
Найбільше мене вразило те, як кодування вплинуло на мої взаємини з близькими. Раніше, через свою залежність, все було погано у відносинах з родиною та друзями. Тепер я міг знову будувати глибокі та значущі зв’язки, відновлювалась довіра і взаєморозуміння. Мої близькі були приємно здивовані моїми позитивними змінами. Крім того, моє фізичне здоров’я почало відновлюватися. Зламаний сон, безпокійні ночі та втрата апетиту поступово зникли. Я знову міг насолоджуватися активним способом життя, без відчуття постійної втоми та виснаження.
Гарне кодування від алкоголізму подарувало мені нову надію та віру в мої можливості. Тому через півроку тверезості я вирішив у тій самій клініці пройти й комплексне лікування від алкоголізму, щоб вирішити всі проблеми, які накопичились у мене за минуле життя. Про це я написав вище. Але найголовніше, як показав мій досвід, знайти хороше кодування від алкоголізму, яке дасть віру в те, що жити тверезо реально. Як я й казав вище, зараз маю 2 роки тверезості. І це зовсім інше життя. Мені подобається жити без постійного головного болю, сухості в роті, слабкості та всього, що супроводжує алкоголізм. Якщо ви знаходитесь у Рівному або можете сюди приїхати, то ось вам контактні дані клініки “Матері проти залежностей”:
(097) 000-46-71
(099) 000-46-71
м. Рівне, вул. Горохович А., б. 19

Лікування алкоголізму Рівне

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *